Gdzie wybrać się na poznawczą randkę?

Skuteczne poznanie drugiej osoby gwarantuje nam długofalowy sukces. Mowa tutaj o zachowaniach, cechach charakteru oraz zainteresowaniach.

Problem polega na tym, że często dopiero na pierwszej randce dowiadujemy się czegoś na temat drugiej osoby. Spontaniczny podryw prowadzi nas do spotkania przy kawie, ale to nie jedyne miejsce umożliwiające nam flirt.

Neutralna przestrzeń, czyli zasada podstawowa

Relacje damsko-męskie na samym początku nie przyjmują intymnego wymiaru. Miejsce pierwszego spotkania powinno być neutralne oraz korzystne dla obu stron (mowa tu o dojeździe). Dopuszcza się przypadki, w których to kobieta ma bliżej do końcowej destynacji. Pamiętajmy o ciekawym otoczeniu oraz unikajmy zatłoczonych przestrzeni.

Mężczyzna powinien kojarzyć okoliczne atrakcje. Mowa tu chociażby o ciekawych skwerach, parkach albo bulwarach. Nadmorskie okolice zachęcają do spacerów nad brzegiem morza. Możemy także udać się nad molo albo do okolicznego lasku.

Pamiętajmy, że miejsce docelowe warto uprzednio poznać. Gdy będzie to kawiarnia, pizzeria albo restauracja. Czy takie klimaty są skutecznym pomysłem na rozluźnienie atmosfery? Dochodzimy tutaj do wstrząsającego wniosku, ale nie zawsze.

Pod adresem http://www.uwodzenie.org/teksty-na-podryw-czy-moga-zadzialac/ poznasz skuteczne teksty na podryw

Jak to jest z tymi restauracjami?

Spotkanie w restauracji, wykwintny obiad oraz miło spędzony czas przy lampce wina. Brzmi jak randka marzeń, ale okazuje się, że kobiety nie zawsze dążą do takich wrażeń. Problem stanowi tutaj duża formalność przestrzeni. Relacje damsko-męskie, jak już wspomniano, są w początkowym etapie kłopotliwe. Formalny lokal, zasady dobrego wychowania oraz obecność wielu oczów skierowanych w naszą stronę? Nie brzmi jak udany wieczór, nieprawdaż?

Jeżeli koniecznie chcemy coś zjeść, wybierajmy miejsca na uboczu. Pizzerie są nieco lepszym pomysłem, ponieważ nie wymagają zachowania zasad etykiety. Najbardziej neutralne przestrzenie to z pewnością kawiarnie. W sezonie letnim z widokiem na ciekawy krajobraz oraz na świeżym powietrzu, co ułatwia ,,przełamanie lodów”.

Randka ,,jak zawsze”

Wyobraźmy sobie, że w danym miejscu jesteśmy codziennie. Znamy każde danie w menu, obsługę oraz rozstaw krzeseł. Wiemy co jest godne polecenia oraz czego mamy unikać. Czy przychodzilibyśmy nadal pomimo rutyny, która powoli nas dosięga?

Postawcie się w takiej sytuacji i zrozumcie, że randki wymaga odrobiny spontaniczności. Kobiety raczej nie odrzucą mężczyzny wyłącznie po samej destynacji randki. Jeżeli jednak znajdują się w najbardziej popularnej kawiarni w mieście któryś raz z rzędu, osłabi to ich zapał do poznawania.

Spontaniczność oraz nieszablonowość to dwa słowa, które nieuchronnie towarzyszą randkom. Relacje damsko-męskie muszą być dynamiczne, ciekawe oraz pozbawione rutyny. Wybierać należy zatem nie najbardziej popularne lokale, ale zwyczajnie najciekawsze. Dobrym pomysłem jest na przykład dopasowanie miejsca do naszych zainteresowań. Pamiętać trzeba o możliwości odbycia randki wyłącznie na świeżym powietrzu. Prawdziwy amant ma jednak zawsze plan zapasowy na wypadek wystąpienia deszczu w tym dniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *